Новости arrow Биографии arrow Биография New’Z’cool
Биография New’Z’cool Отправить на e-mail
Рейтинг: / 244
ХудшаяЛучшая 
Биография New’Z’cool

Група, створена в 2000 році ще зовсім школярами, які керувалися тільки внутрішньою енергією і бажанням донести свою творчість в маси. Напільник, Вітамін та Позитив. Перше серйозне знайомство в світі шоу-бізнесу – Потап, з першої хвилини і до цього дня – продюсер групи New’Z’cool.

Одне з найпопулярніших питань – назва групи. Трактування назви “New’Z’cool”: словосполучення двох англійських фраз: “News cool” і “New school”, що в перекладі означає: “Хороші новини” і “Нова школа”.

У 2006 New’Z’cool випускають дебютний альбом “Школа, кости, реп”. Перший тираж альбому, що містить матеріал, який почав створюватися ще в 2000 році, розлетівся за перші 2 тижні, а абонентський ящик групи завалився 15-тьма кілограмами листів.

У цей, здавалося б успішний час, із-за акторської діяльності і браку фізичного часу з групи йде Вітамін. Відхід друга хлоп'ята перенесли не дуже легко, із-за втрати учасника група майже рік перебувала в творчій депресії. Новим творчим натхненням став саундтрек до фільму “Штольня”, записаний спільно з Потапом і групою XS. Інтерес до групи New’Z’cool злітає з неймовірною швидкістю, пропозиції поступають з усіх боків, але хлопці залишаються вірними людям, з якими вони працюють багато років. У 2007 New’Z’cool підписують контракт з лейблом “Імперія”, на чолі з Русланом Мінжінськім і Потапом.

Позитив і Напільник стають молодіжними героями, що несуть культуру Hip-hop і RNB в маси. Нові друзі і колеги групи – Queen$, чотири чудові дівчини, з якими у хлопців закрутився досить-таки серйозний “творчий” роман. Остання спільна робота New’Z’cool та Queen$ – пісня і кліп “Озеро сліз” – лірична історія неподіленої любові.

Комментарии (0)Add Comment

Написать комментарий
Вы должны авторизоваться, чтобы добавлять комментарии. Пожалуйста, зарегистрируйтесь.

Copyright 2007. All Rights Reserved.
busy
 
< Пред.   След. >

e62d054e

Авторизация

Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
20 Октября 2021, 00:47:04
Имя пользователя:
Пароль:
Забыли пароль?

Голосования

Кто лучший из команды Empire Label
 

Фотогалерея

Потап

Кто он-лайн