Новости arrow Биографии arrow Биография UGO
Биография UGO Отправить на e-mail
Рейтинг: / 122
ХудшаяЛучшая 
Биография UGO

Від творців Empire Label - Руслана Мінжінського і Потапа, від компанії Music-Motors, представляємо Вам сенсацію на ринку шоу-бізнесу – UGO.

Коли ти в клубі або сидиш в машині, поволі проїжджаючи по вулицях свого району, ти відчуваєш землетрус нового синглу під назвою «Капает». Цей трек став гімном міських кварталів і вулиць. У цій пісні UGO з'явився у всьому своєму ганстерськом образі.

Надідею трека UGO підносить, як зароблення $ на всьому і будь-яким способом. Люди криміналу - герої нашого часу, а не тільки відгомони 90-х.

У мульті-сингле «Капает» показаний жорстокий мир, що вивернутий на виворіт. UGO вже багато років співробітничає з Потапом і об'їздив весь СНД з концертами, але те як він розповів про рідний йому Київ, не чекав ніхто. Виносити правду на показ стало можливо лише зараз, коли вдачі і люди помінялися. Адже всі ми знаємо, що наша столиця – квітучий і красивий сад на березі великої річки, UGO же розплющує очі на іншу сторону великого міста, він розповідає про продаж наркотиків, проституцію, спекуляцію, незаконний продаж дорогоцінних металів і зброї. Його пісні про трагедію, про велику мрію і про кошмар реальності.

«Мої пісні – це традиції життя, засади і мораль кожного чоловіка, що поважає себе. Вони стануть класикою лише тому, що в них справжнє життя».

Міська лірика робить саунд важким, але UGO готовий тягнути цей вантаж, підкріплений субнизами і перекоченими бітами. «Якщо ти в хіп-хопі, ти повинен бути більше, ніж просто артист. Кожне слово, яке ти говориш, – це культура, яку ти представляєш. Ти повинен бути більш ніж музика - ти повинен бути глибою».

Комментарии (0)Add Comment

Написать комментарий
Вы должны авторизоваться, чтобы добавлять комментарии. Пожалуйста, зарегистрируйтесь.

Copyright 2007. All Rights Reserved.
busy
 
< Пред.

e62d054e Пластиковые флешки смотрите на сайте.

Авторизация

Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
20 Октября 2021, 01:42:00
Имя пользователя:
Пароль:
Забыли пароль?

Голосования

Кто лучший из команды Empire Label
 

Фотогалерея

Потап

Кто он-лайн